poniedziałek, 6 maja 2013

Żagle górą!

Witajcie!
Niedzielna pogoda na Mazurach była miodzio, szczególnie dla żeglarzy... Cudne słońce, w miarę ciepło i a wietrzyk hulał całkiem całkiem... Dlatego zapakowaliśmy się do auta i w drogę. Wylądowaliśmy w Olecku, nad jeziorem oczywiście... Trudno mieszkając tutaj nie wyladowac nad jeziorem ;-) Pierwsze co nam wpadło w oko to wodowanie łódeczki!


NIewiele ich jeszcze na jeziorze, ale po mału sezon się zaczyna.Ale tego dnia, to nie żaglówki były hitem dnia... Wyobraźcie sobie, że napotkalismy na drodze... butowe drzewo... Naprawdę... W parku nad jeziorem rośnie drzewo owocujące butami ...,-)
Słuchajcie.. nie wiem o co chodzi, ale te pary adidasów zawieszone są na drzewie gęsto... Może tego nie widac na zbliżeniu, ale jest ich kilkadziesiąt par... Dodam tylko, że drzewo jest dokładnie obok skate parku, więc pewnie mają coś z tym wspólnego... jeśli ktos wie o co chodzi, prosze o podpowiedź :-)

Ścieżka wokół jeziora nazywa sie Wiewiórczą Ścieżką, a przejście nią, jest obliczone na 4 godziny na nóżkach,

 
dlatego w połowie drogi zrobiliśmy sobie przerwę, na kawkę i oczywiście święte frytki dla
gówniarstwa
 
 
Mamusia skromnie kawka, chociaz nie powiem, frytki podkradałam... a co...Uwielbiam takie dni, w których nie musze absolutnie nic...jedyne zmartwienie to jak dotrzec w szpilkach do końca ścieżki ;-) Pozdrawiamy Was Kochani z pieknych Mazur...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz